• 1 499,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Producent: Arcam
  • Dostępność: Powyżej 3 dni Powyżej 3 dni

Arcam rPlay EKSPOZYCJA Ultimate Audio Konin / Arcam

Amplitunery AV

rPlay to najnowszy produkt firmy Arcam w linii rSeries, dzięki któremu można będzie dodać serwisy streamingowe i radio internetowe do dowolnego systemu audio i kina domowego, korzystając ze źródeł obsługujących DTS Play-Fi, Apple Airplay lub UPnP. System DTS Play-Fi pozwala na przesył sygnału audio wysokiej rozdzielczości (24 bity/192 kHz) z sieci przewodowej. Umożliwia ona także bezstratny przesył audio w systemie multiroom z największych serwisów streamingowych na świecie, takich jak: Amazon Prime Music, Deezer, Napster, Qobuz, Pandora, Spotify i Tidal, jak również korzystanie z tysięcy radiostacji internetowych.

DTS współpracuje obecnie z Amazonem nad dodaniem do DTS Play-Fi urządzeń z serwisem sterowania głosem Alexa. Już niedługo słuchacze będą w stanie korzystać z tego typu produktów, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap i Amazon Fire TV, aby odtwarzać muzykę za pomocą kolejnego (lub kolejnych) urządzeń domowych, wyposażonych w DTS Play-Fi, niezależnie od ich marki.

rPlay jest urządzeniem wręcz stworzonym do pracy w systemach multiroom, których strefy są ograniczone jedynie przez pojemność danej sieci. rPlay współpracuje ze standardowymi sieciami Wi-Fi, Ethernetem oraz Powerline i może nim sterować kilku użytkowników jednocześnie. rPlay ma wyjścia z regulowanym i nieregulowanym poziomem sygnału. Do dyspozycji mamy również wyjście cyfrowe S/PDIF, które można podłączyć do urządzeń z takimi wejściami, jak np. Arcam AVR850.

rPlay jest jednym z najprostszych sposobów na korzystanie z serwisów streamingowych, niezależnie od platformy z której korzystamy – czy to jest IOS, Android czy Windows. Aplikacja DTS Play-Fi jest obecnie dostępna i jest niezwykle przyjemna w użyciu. W ekosystemie DTS Play-Fi znajdziemy mnóstwo ciekawych produktów najważniejszych marek

Opis produktu:

DTS PlayFi, Apple AirPlay & UPnP w dowolnym systemie
Bezpłatna aplikacja DTS PlayFi dostępna na iOS & Android
Rozdzielczość 24 bit / 192 kHz
Wysokiej klasy układy audio o stałym i regulowanym poziomie
Wyjście cyfrowe S/PDIF
Stylowa, aluminiowa obudowa

Specyfikacja techniczna:

DAC: TI PCM5102
Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 20 kHz
THD + N: 0,0007%
Sygnał/szum (A – ważony): 117 dB
Obsługiwane formaty plików audio: mp3 (MPEG Layer III), m4a, aac (Advanced Audio Coding / Apple Lossless), flac (Free Lossless Audio Codec), wav (Waveform Audio File)
Maksymalny poziom wyjściowy: 2,15 V rms
Zasilanie (max): 12 V DC, 2 A
Wymiary (SxWxG): 194 x 44 x 124 mm
Waga netto: 0,69 kg