• 1 350,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Od ręki Od ręki
  • Czas realizacji: 2-3 dni

Kef Porsche Design Space One. Ultimate Audio Konin / Kef

Przewodowe

Legendarne wzornictwo i wyjątkowe możliwości akustyczne

Dwie światowej sławy marki, znana z unikalnego wzornictwa Porsche Design oraz nagradzana za wyjątkowe możliwości akustyczne brytyjska marka KEF, połączyły siły, aby wykreować luksusową przestrzeń brzmienia Hi-Fi. Zabierz muzykę ze sobą w każde miejsce, na wyjazd służbowy, do sali konferencyjnej lub posłuchaj jej w domu. Zawsze w doborowym towarzystwie i w jakości Hi-Fi.

Zachwycające wzornictwo

Każdy najmniejszy detal SPACE ONE został przemyślany i wystylizowany tak, aby słuchawki przykuwały wzrok swoim wysmakowanym minimalizmem, generując przy tym znakomity dźwięk. Wykonane z odlewanego aluminium z tytanowym wykończeniem i czarnymi motywami model SPACE ONE emanuje wyrafinowaniem i elegancją rozwiązań Porsche Design.

Zakłócenia wytłumione - dźwięk bez żadnej skazy

Specjalnie dostosowana technologia aktywnego tłumienia zakłóceń KEF pozwala wyeliminować hałas dobiegający z zewnątrz, bez naruszania subtelności i przyjemności z odsłuchu dźwięków płynących ze słuchawek, zachowując wyraziste tony wysokie, satysfakcjonujące tony średnie oraz mocne basy. Precyzyjna technika audio wykorzystana do produkcji słuchawek sprawia, że przekazywana przez nie muzyka jest niezwykle dynamiczna, nie pozbawiając jej wyrazistości i bogactwa przestrzennego, charakterystycznych dla wykonań na żywo. Miękka, zachowująca kształt pianka oddychająca w muszlach słuchawek wytłumia dźwięki z otoczenia, zapewniając idealne warunki do odsłuchu nawet w podróży.

Precyzyjna regulacja parametrów

Wyposażone w neodymowe 40-milimetrowe przetworniki wyregulowane przez inżynierów KEF, a także duży 20-milimetrowy neodynomowy magnes i lekką cewkę drgającą CCAW głośniki generują wyraziste tony wysokie, satystakcjonujące tony średnie oraz mocne basy.

Materiały odporne na pot

Miękkie, odporne na pot muszle nauszne oraz opaska z imitacji skóry sprawiają, że słuchanie muzyki jest komfortowym zajęciem, nawet podczas długiej podróży.

Aluminiowa opaska

Aluminiowa opaska łagodnie i bezpiecznie opina się na uszach, zapewniając solidne warunki akustyczne.

Wyłączana funkcja aktywnego tłumienia zakłóceń

Funkcję aktywnego tłumienia zakłóceń można włączać i wyłączać, tak aby w razie potrzeby słuchać także dźwięków dobiegających z zewnątrz.

Nawet 50 godzin pracy z funkcją tłumienia zakłóceń

W pełni naładowane akumulatory AAA wystarczają na 50 godzin odsłuchu przy włączonej funkcji tłumienia zakłóceń.

Zabierz je wszędzie     

Słuchawki nauszne SPACE ONE można łatwo składać, dzięki czemu można je wygodnie nosić w torbie, a nawet przewozić w kieszeniach siedzeń.

Dane techniczne:

Typ Słuchawki  Słuchawki nauszne 
Sterownik  40 mm z magnesem neodymowym 20 mm i cewką drgającą z aluminium pokrytego miedzią (CCAW)
Opór  32 Ohm  
Częstotliwość 20-20kHz
Czułość  89 ±3 dB (ANC OFF), 93 ±3 dB (ANC ON)
Czas użytkowania (ANC)  Do 50 godzin  
Bateria  AAA