• 140,00 zł /szt. 200,00 zł
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Producent: Supra
  • Dostępność: Powyżej 3 dni Powyżej 3 dni
  • Czas realizacji: 2-3 dni

Supra USB 2.0 A - Micro B Ultimate Audio Konin / Supra

Pozostałe

 
Kabel USB 2.0 A - micro B marki Supra to kabel elastyczny, o niskiej pojemności, efektywnie eliminujący szumy, pozwalający na transfer informacji z dużymi prędkościami (do 480 Mbit/s) na odległość do 2 metrów.

Supra USB 2.0 A - micro B pozwala na podłączenie do wzmacniacza lub komputera różnego rodzaju nośników wyposażonych w wejście typu mini B, np. kamery, aparaty fotograficzne, dyski zewnętrzne, tablety, itp...

Jeszcze kilka lat temu High-End’owe kable USB były pojęciem abstrakcyjnym. Dzisiaj, kiedy powoli "przesiadamy" się z płyt CD na twarde dyski stają się niezbędnym narzędziem w wyciąganiu każdego bitu w wysokiej jakości z naszych plików.

Widząc problem Supra wyprodukowała kabel USB 2.0 A - micro B spełniający te oczekiwania.

W listopadowym teście kabli USB magazynu "What Hi-Fi" kabel Supra USB 2.0 otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek. Kabel był porównywany z Audioquest Cinnamon USB (L59 i 4*), Clearer Audio Silver-line USB (L40 i 3*) oraz Russ Andrews Kimber USB (L52 and 4*).

Kabel Supra USB pomimo swojego zwyczajnego wyglądu, ukrywa doskonały przekaz, który osiągany jest w kablach na znacznie wyższych poziomach cenowych.

W tym przedziale cenowym nie ma innych, porównywalnych pod względem jakości sygnału kabli, co sprawia, że Supra USB 2.0 to idealny zakup dla dla osób poszukujących wysokiej jakości Hi Fi w kablach USB.

" W tej cenie, to hit. Imponująca szczegółowość."