• 8,00 zł /mb. 15,00 zł
  • *) brutto + koszty dostawy
  • mb.
  • Producent: Supra
  • Dostępność: Od ręki Od ręki
  • Czas realizacji: 2-3 dni

Supra Classic. Od ręki. Ultimate Audio Konin / Supra

Głośnikowe

Kabel SUPRA Mini 1.6 Classic jest ekonomiczną wersją kabla Classic 1.6 z mniejszą ilością żył (90). Przykłady zastosowań: systemy małej mocy, głośniki surround. Dostępny jest wyłącznie w kolorze białym i tak jak wszystkie kable serii Classic sprzedawany jest na metry ze szpuli do samodzielnego zakonfekcjonowania.

SUPRA 1.6 Classic jest ekonomicznym kablem mającym zastosowanie w systemach hi-fi o małej mocy i głośnikach surround. Sprzedawany na metry ze szpuli do samodzielnego zakonfekcjonowania.

SUPRA 2.5 Classic  stosowana jest w systemach małej i średniej mocy lub głośnikach surround. Dostępna w kolorze jasnoniebieskim lub antracytowym.

SUPRA 4.0 Classic to uniwersalny przewód głośnikowy mający zastosowanie w systemach średniej i dużej mocy przy dłuższych odcinkach. Ze względu na spory przekrój przewodu i zdolności przenoszenia dużych mocy, charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką przekazu i dużymi możliwościami w zakresie basu. Polecamy do podłączenia głośników przednich w systemach kina domowego oraz stereo

SUPRA 6.0 Classic jest przewodem mającym zastosowanie we wszystkich systemach audio, również tych dużej mocy i to nawet przy długich odcinkach. Ze względu na bardzo duży przekrój przewodu i zdolności przenoszenia dużych mocy charakteryzuje się świetną dynamiką przekazu i olbrzymimi możliwościami w zakresie basu.

Wszystkie kable głośnikowe SUPRA z serii Classic są cynowane i charakteryzują się wysoką elastycznością. Przewodnik zawiera dużą liczbę pojedynczych drucików z miedzi beztlenowej o wysokiej czystości 5N, czyli tzw. pięć dziewiątek: >99. 999% OFC. Izolacja przewodów Classic to specjalne, jonowo stabilne PVC, minimalizujące zmiany korozyjne w przewodzącej sygnały akustyczne warstwie cyny. Cyna przyczynia się również do lepszej jakości dźwięku dzięki zmniejszeniu efektu naskórkowości oraz minimalizacji skoków prądu pomiędzy przewodnikami. Oznaczenie cyfrowe w nazwie modelu oznacza powierzchnię przekroju jednej wiązki kabla - wszystkie kable serii Classic są dwuwiązkowe, tak więc do połączeń typu Bi-Wire należy dokupić drugą parę kabli.