• 800,00 zł /szt. 1 220,00 zł
 • *) brutto + koszty dostawy
 • szt.
 • Producent: Kef
 • Dostępność: Od ręki Od ręki
 • Oblicz_raty_duckblue

Kef M500. Od ręki. Ultimate Audio Konin / Kef

Przewodowe

Lekkie, wytrzymałe i niezwykle wygodne słuchawki hi-fi M500 są przeznaczone dla osób, które poważnie myślą o dźwięku.

Wysoka wierność odtwarzanego dzwięku

Unikalne technologie, które stanowią podstawę zamiłowania KEF do tworzenia możliwie najbardziej naturalnego dźwięku i pozwolą Ci zanurzyć się w intensywnej czystości i szczegółowości odtwarzanego na żywo utworu: dynamicznie, przestrzennie i z perfekcyjnym balansem.

Dźwięk od Kef

Piękny, naturalny i doskonale zbalansowany 40mm neodymowy głośnik KEF jest dostrojony w celu dostarczania pełnozakresowego dźwięku wysokiej rozdzielczości od 20Hz do 20kHz. Ważąca o połowę mniej od standardowego miedzianego przewodu cewka z miedziowanego drutu aluminiowego optymalizuje jakość wysokich tonów w celu wydobycia muzycznych niuansów i szczegółów. Każdy otwór w płycie zainstalowanej nad głośnikiem w komorze akustycznej jest precyzyjnie rozmieszczony w celu zoptymalizowania czystości, dynamiki i balansu basów. Czy słuchasz muzyki operowej, czy hip-hopu, czy jesteś w drodze, czy odpoczywasz, każda nuta jest wykorzystywana do granic możliwości.

Maksymalna wygoda

Precyzyjnie wykonana ze stopu aluminium i zawierająca inteligentne wielokierunkowe zawiasy Smart Hinge, wytrzymała i lekka rama bezpiecznie chowa oboje uszu dokładnie w odpowiedniej pozycji. Specjalna pianka w oddychających gąbkach automatycznie dopasowuje się do kształtu ucha. Dzięki maksymalnej wydajności basu możesz cieszyć się pełnym komfortem tak długo, jak chcesz.

Najwyższa ergomonia

Dzięki unikalnym inteligentnym wielokierunkowym zawiasom Smart Hinge lekka aluminiowa rama automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy, nie przylegając ani zbyt ciasno ani zbyt lekko i łatwo ją złożyć. Dzięki swojej lekkości, oddychającym i odpornym na pot piankowym gąbkom oraz pałąkowi zapewniają naturalny komfort noszenia, nawet przez długi czas.

Minimalny hałas

Akustyczny pierścień uszczelniający w każdym „torze” słuchawki zapewnia doskonałą szczelność z wykluczeniem zewnętrznych szumów przy minimalizacji utraty dźwięku. Wszystkim, co usłyszysz będzie wybrany utwór w jego najczystszej formie, podczas gdy osoby wokół Ciebie, w ogóle nie będą go słyszały.

Pasują do wszystkich urządzeń

Kompatybilne z większością smartfonów, komputerów i innych urządzeń mobilnych. Wyposażone i zintegrowane z "in-line" mikrofonem i pilotem z prostym do podłączenia kablem do iPhone i innych produktów Apple. W ten sposób M500 umożliwia obsługę funkcji odtwarzania oraz przełączania się między rozmowami telefonicznymi i muzyką. Z flight-adapterem to idealny towarzysz podróży.

Wygoda i ochrona

Elegancki, kompaktowy i wykończony w takim samym wysokim standardzie jak słuchawki,
inteligentnie zaprojektowany pasujący futerał będzie chronił Twoje słuchawki M500 gdy nie będą one używane.

Chroń swój słuch

Dla wygody i bezpieczeństwa słuchawki KEF zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem CENELEC EN60065/A12 dla ochrony przed nadmiernym ciśnieniem akustycznym.

Zawartość opakowania

 • M500 słuchawki Hi-Fi
 • 1,3m niesplątujący się płaski przewód (łatwiejszy do przechowywania, koniec z supłami!), pozłacana złączka, 3-przyciskowy pilot i jednoliniowy mikrofon
 • Futerał ochronny. Wytrzymały, stylowy i kompaktowy futerał do przechowywania słuchawek, nie są one używane
 • Flight-adapter – podłącz się do First Class podczas każdej podróży
 • Dodatkowy niesplątujący się płaski przewód (1,3 m) umożliwiający podłączenie się praktycznie do każdego smartfona lub urządzenia mobilnego
 • W załączeniu konwerter 6,3mm do bezpośredniego podłączenia do dowolnego high-endowego wzmacniacza i czerpania maksymalnych przyjemności z słuchania dźwięku poprzez audiofilskie słuchawki