• 750,00 zł /szt. 999,00 zł
 • *) brutto + koszty dostawy
 • szt.
 • Gwarancja: 2 lata
 • Producent: Bose
 • Dostępność: Od ręki Od ręki
 • Czas realizacji: 2-3 dni

Bose SoundLink Around-Ear II. Od ręki. Ultimate Audio Konin / Bose

Nauszne

Nieskrępowana wolność od kabli i najlepszy dźwięk w swojej klasie

Swoboda. Wygoda. Ogromna przewaga słuchawek bezprzewodowych. Bose zawsze zapewnia lepsze wrażenia z korzystania ze słuchawek bezprzewodowych. Głęboki, rzeczywisty dźwięk bez względu na poziom głośności. Wyraźny głos wszystkich uczestników rozmowy. Płynne przełączanie pomiędzy dwoma podłączonymi urządzeniami Bluetooth® to gwarancja, że nigdy nie umknie Ci żadne połączenie — ani żaden ciekawy fragment oglądanego filmu. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego te słuchawki bezprzewodowe zapewniają doskonały dźwięk, który zwyczajnie nie ma sobie równych.

 • Wyjątkowa technologia pozwala uzyskać głębokie, realistyczne brzmienie muzyki
 • Klarowne, naturalne brzmienie głosu rozmówców, nawet pomimo hałasu i wiatru
 • Przełączaj się z łatwością pomiędzy dwoma podłączonymi urządzeniami Bluetooth® (np. smartfonem i tabletem)
 • Nawet 15 godzin pracy dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu
 • Lżejsze i wygodniejsze niż inne porównywalne bezprzewodowe słuchawki stereofoniczne.

Niezrównana jakość dźwięku

Wstępem do nowych, lepszych wrażeń z użytkowania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego przez nie dźwięku. SoundLink® słuchawki bezprzewodowe around-ear zapewniają brzmienie, które nie ma sobie równych w tej klasie słuchawek. Połączenie technologii TriPort® i Active EQ pozwala uzyskać czysty, potężny dźwięk bez względu na poziom głośności. Daj się ponieść muzyce — bez ograniczających swobodę kabli.

Głośne i wyraźne brzmienie głosu rozmówców

Te uniwersalne słuchawki zostały opracowane także z myślą o optymalizacji połączeń telefonicznych. Zaawansowany system mikrofonów z technologią HD Voice oraz inteligentną regulacją dźwięku wycisza hałasy i wiatr, dzięki czemu rozmówca zawsze słyszy Cię głośno i wyraźnie. Ulepszona funkcja słyszenia własnego głosu umożliwia bardziej naturalną komunikację, tak jakby słuchawki w ogóle nie były założone.

Łatwe podłączenie. Płynna zmiana trybu.

Najnowsza technologia Bluetooth® pozwala z łatwością nawiązać łączność z urządzeniem przenośnym i przeprowadzić bezproblemową synchronizację zawartości audio/wideo. Istnieje możliwość podłączenia dwóch urządzeń, między którymi można się płynnie przełączać. Jeśli więc podczas oglądania filmu w urządzeniu iPad w telefonie iPhone zostanie wykryte połączenie przychodzące, odtwarzanie filmu zostanie automatycznie wstrzymane, po czym nastąpi odbiór połączenia. Po zakończeniu połączenia słuchawki automatycznie przełączają się na film i wznawiają jego odtwarzanie.

Komfort i trwałość

Słuchawki są wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, nylonu wzmocnionego włóknem szklanym i stali nierdzewnej. Miękkie poduszki nauszne, zaokrąglony pałąk i niższa waga sprawiają, że słuchawki są wygodniejsze od innych, podobnych słuchawek bezprzewodowych i można je komfortowo nosić przez cały dzień. A po zakończeniu słuchania je złożyć na płasko i schować do niewielkiego, dopasowanego kolorystycznie pokrowca.

FAQs

Czy mój tablet lub smartfon jest zgodny z SoundLink® słuchawkami bezprzewodowymi around-ear II?

Bose SoundLink® słuchawki bezprzewodowe around-ear II są zgodne z innymi urządzeniami Bluetooth® zgodnymi ze specjalizacją Bluetooth® 2.1 (lub nowszą) i obsługującymi profil głośnomówiący i profil zestawów słuchawkowych Bluetooth® A2DP.

Czy te słuchawki mogą być jednocześnie podłączone do dwóch urządzeń?

Tak, słuchawki mogą utrzymać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth® jednocześnie dzięki technologii łączności wielopunktowej.

Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy będą współpracować z nadajnikiem Bluetooth®?

Nie. Wiele odbiorników TV nie posiada jeszcze funkcji Bluetooth®. Przekaźnik powinien działać, ale jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokim standardem Bose®. Pomiędzy obrazem i dźwiękiem wystąpi wyraźne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?

Tak. Jeśli źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth® i obsługą profilu głośnomówiącego, Bose® SoundLink® słuchawki bezprzewodowe around-ear II mogą być wykorzystywane do wykonywania połączeń.

Dlaczego do zestawu został dołączony kabel audio?

Kabel audio umożliwia korzystanie z Bose® SoundLink® słuchawek bezprzewodowych around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technologii Bluetooth® (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery), także w warunkach braku łączności Bluetooth® oraz po wyczerpaniu baterii słuchawek. Należy pamiętać, że przy takim zastosowaniu brzmienie dźwięku może się różnić, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które umożliwiają użycie technologii Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

Czy słuchawek można używać do gier?

Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth® co słuchawki SoundLink®. Aby można było odtwarzać dźwięk, niezbędny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć tylko do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie mówiąc, opóźnienie między dźwiękiem a obrazem będzie zbyt duże i bardzo widoczne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.

Dane techniczne:

Wymiary

Słuchawki

 • Wysokość: 19,05 cm
 • Szerokość: 15,24 cm
 • Głębokość: 3,81 cm
 • Waga: 149,40 g

Poduszka nauszna

 • Wysokość: 9,70 cm
 • Szerokość: 7,40 cm

Dodatkowe szczegóły

Zakres łączności bezprzewodowej:

 • do 9 m

Czas ładowania:

 • 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (szybkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • SoundLink® słuchawki bezprzewodowe around-ear II
 • Kabel USB do ładowania
 • Zapasowy kabel audio
 • Pokrowiec