• 1 050,00 zł /szt. 1 199,00 zł
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Producent: Bose
  • Dostępność: Od ręki Od ręki
  • Czas realizacji: 2-3 dni

BOSE Solo 5 black Ultimate Audio Konin / Bose

Kino domowe

Czas, aby Twój telewizor brzmiał równie dobrze, jak wygląda
System dźwiękowy Bose Solo 5 TV to jednoczęściowy głośnik, który zapewnia znacznie lepszy dźwięk podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Zaprojektowano go z myślą o wiernym odwzorowaniu detali dźwiękowych. Tryb dialogowy pozwala wyraźnie usłyszeć każde słowo. Głośnik jest tak uniwersalny, że można go ustawić praktycznie wszędzie. Dzięki modułowi łączności Bluetooth® ulubioną muzykę możesz także odtwarzać bezprzewodowo przez głośnik.

Jednoczęściowy głośnik zapewniający dźwięk znacznie lepszy niż telewizor.
Tryb dialogu pozwala wyraźnie usłyszeć każde słowo i każdy dźwięk.
Wbudowana technologia Bluetooth pozwala przesyłać muzykę bezprzewodowo metodą strumieniowania z telefonu lub tabletu
Jeden kabel łączący z telewizorem.
Uniwersalny pilot steruje m.in. telewizorem, niskimi tonami i urządzeniami podłączonymi za pomocą interfejsu Bluetooth.
Usłysz wszystko, co dotąd Ci umykało
Smukła konstrukcja płaskiego telewizora to piękna cecha. Niestety nie pozwala na montaż większych głośników. Właśnie dlatego dialogi i cichsze fragmenty mogą brzmieć niewyraźnie. Solo 5 system dźwiękowy TV jest prostym rozwiązaniem tego problemu. Dysponuje zaawansowaną technologią, która zapewnia klarowny dźwięk, jakiego nie może zagwarantować telewizor. Tryb dialogu pozwala natomiast łatwiej zrozumieć każde słowo bez potrzeby regulowania poziomu głośności między scenami.

Wyjątkowo prosta instalacja
Właściwie słowo „konfiguracja” jest trochę na wyrost. Wszystko polega na podłączeniu systemu Solo 5 do telewizora za pomocą jednego kabla audio (optycznego, koncentrycznego lub analogowego, zależnie od swoich preferencji). System automatycznie rozpozna rodzaj połączenia. Głośnik jest tak uniwersalny, że można go umieścić przed telewizorem czy na półce, a nawet zamontować na ścianie.

Wydobądź basy
Dramatyczne programy. Koncerty na żywo. Seriale pełne napięcia. Czasami podczas oglądania telewizji chcesz słyszeć trochę więcej basów. Śmiało — możesz dostosować tony niskie do swoich upodobań za pomocą przycisku kontroli basów na pilocie zdalnego sterowania.

Uniwersalne sterowanie
Pełna kontrola nad odtwarzaczem Blu-ray Disc™, urządzeniami podłączonymi przez interfejs Bluetooth i konsolą do gier za pośrednictwem dołączonego uniwersalnego pilota. Łatwe sterowanie zestawem oraz większością źródeł obrazu podłączonych do telewizora.


Wymiary/waga

Głośnik:7,0 cm wys. × 54,8 cm szer. × 8,6 cm gł. (1,69 kg)
Pilot:10,4 cm wys. × 4,0 cm szer. × 1,1 cm gł. (141,7 g)

Wejścia/wyjścia

Optyczne wejście audio (cyfrowe)
Koncentryczne wejście audio (cyfrowe)
Wejście AUX o średnicy 3,5 mm (analogowe)

Zawartość opakowania

Bose Solo 5 system dźwiękowy TV
Pilot uniwersalny
Przewód i zasilacz
Optyczny cyfrowy kabel audio