• 849,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Gwarancja: 2 lata
  • Producent: Ultrasone
  • Dostępność: Do 3 dni Do 3 dni
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • Oblicz_raty_duckblue

Ultrasone PRO 780i. Skorzystaj z 30 rat 0% w salonie Ultimate Audio Konin / Ultrasone

Przewodowe

Ultrasone PRO 780i to słuchawki będące następcą modelu HFI 780, po którym odziedziczyły wszystkie zalety swego poprzednika.

Nowy model posiada konstrukcję zamkniętą oraz opatentowaną technologię S-Logic® PLUS, dzięki czemu wydobywający się dźwięk posiada wysoką jakość. Słuchawki wyposażone zostały w 40 mm przetworniki ze złotymi membranami, które dostarczają mocny, głęboko schodzący bas oraz zapewniają czystą reprodukcję średnich i wysokich częstotliwości.

Słuchawki Ultrasone PRO 780i dostarczane są z przenośnym futerałem, jedną parą poduszeczek (padów) wykończonych imitacją skóry i drugą welurem. Dołączony został 2.5m kabel zakończony pozłacanym, stereofonicznym jack 3.5mm oraz przejściówka na dużego jacka 6.3 mm.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Funkcjonalność
Słuchawki do domu hi-fi to niezwykle pojemna kategoria, na którą składają się różnorodne produkty o szerokim zastosowaniu. 
Przy wyborze słuchawek do domu należy zwrócić uwagę na kilka krytycznych elementów takich jak budowa (otwarta, zamknięta), długość kabla, waga, czy jakość dźwięku.

Budowa słuchawek ma zasadnicze znaczenie dla komfortu odsłuchu oraz komfortu osób, które przebywają w otoczeniu. Jeśli priorytetem jest wygoda odsłuchu warto zainwestować w słuchawki otwarte, dzięki którym ucho będzie miało dopływ świeżego powietrza. Poza tym, otwarta budowa słuchawki nausznej pozytywnie wpływa na jakość dźwięku, a przede wszystkim jego przestrzenność.

Zamknięte słuchawki to wybór obowiązkowy dla osób, które odsłuchują muzykę/film lub grają w gry w obecności innych domowników lub w nocy. Nie pozwalają one na przedostawanie się dźwięków poza obręb samych nauszników lub czynią to w stopniu bardzo minimalnym. Poza tym pozwalają na głośniejszy odsłuch przy niższym poziomie natężenia sygnału. Jeśli ich waga jest stosunkowo niewielka zaś nauszniki kompaktowe mogą także służyć jako słuchawki przenośne.

Kwestia wagi jest często niedoceniana podczas wyboru słuchawek. Kilkaset gram więcej na głowie podczas długiego używania może zrobić olbrzymią różnice w komforcie codziennego używania słuchawek.

Z drugiej strony, warto w tej kwestii zdać się na wiedzę i doświadczenie zespołu RMS.pl, ponieważ na rynku występuje wiele słuchawek, które pomimo znacznej wagi pozwalają na niezwykle komfortowy wielogodzinny odsłuch bez objawów znaczącego zmęczenia uszu, karku lub skroni.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: Dynamiczne
Konstrukcja obudowy: Zamknięte
Impedancja: 35 Ohm
Pasmo przenoszenia: 10 - 26.000Hz
Długość przewodu: 2.5m
Typ wtyku: 3.5mm mini jack
Typ wtyku: Prosty
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Obrotowa słuchawka: NIE
Przewód do słuchawki: Lewa
Składane: NIE
Waga bez kabla: 295g