• 1 050,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Od ręki Od ręki
  • Czas realizacji: 2-3 dni

Kef Porsche Design Gravity One Ultimate Audio Konin / Kef

Głośniki bluetooth

Legendarne wzornictwo i wyjątkowe możliwości akustyczne.

Dwie światowej sławy marki, znana z unikalnego wzornictwa Porsche Design oraz nagradzana za wyjątkowe możliwości akustyczne brytyjska marka KEF, połączyły siły, aby wykreować luksusową przestrzeń brzmienia Hi-Fi. Zabierz muzykę ze sobą w każde miejsce, na wyjazd służbowy, do sali konferencyjnej lub posłuchaj jej w domu. Zawsze w doborowym towarzystwie i w jakości Hi-Fi.

Komunikacja w wuszykanym stylu

Wystarczy rzucić okiem na głośniki GRAVITY ONE, aby dostrzec legendarny motyw Porsche Design. Elegancko ukształtowana bryła aluminium z tytanowym wykończeniem efektownie kontrastuje z głęboką czernią górnej części głośnika. Ten elegancki styl dobitnie podkreśla przynależność modelu GRAVITY ONE do rodziny Porsche Design, natomiast specjalne funkcje rozmowy i sterowania głośnikami pozwalają zagwarantować ich przydatność w każdym biurze czy mieszkaniu.

Radość z muzyki

Potężne brzmienie w niewielkim pakiecie. Unikalny, miniaturowy przetwornik KEF Uni-Q pozwala głośnikom GRAVITY ONE generować dźwięk w każdym kierunku, zapewniając kompleksowy odsłuch, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Zwrócone do siebie tyłem podwójne wzmacniacze basowe z technologią force-cancelling wytłumiają niepożądane sygnały i zakłócenia, pozostawiając tylko czysty, naturalnie brzmiący bas.

Bluetooth Qualcomm aptX

Połącz się z GRAVITY ONE bezprzewodowo za pomocą kompatybilnego urządzenia przenośnego, korzystając z technologii audio Bluetooth® Qualcomm® aptX™, aby uzyskać jakość dźwięku typową dla płyt CD.

3,5-calowe złącze Aux-IN

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem lub podłączaj urządzenia bez używania Bluetooth, za pomocą 3,5-calowego wejścia Aux-In.

Unikalny dźwięk Uni-Q bez względu na miejscu

W zestawie Uni-Q jednostki średnio- i niskotonowa są tak instalowane, aby ich ośrodki akustyczne znajdowały się w identycznym miejscu, zapewniając wspólne źródło generowanego w przestrzeni dźwięku.

 

Precyzyjne, czysto brzmiące basy

Podwójne wzmacniacze basowe z technologią force-cancelling skonfigurowano w sposób odwrócony do siebie. Wytłumia to niepożądane sygnały i zakłócenia. Dzięki ukrytemu za każdym skrzydłem portowi mogą zapewniać precyzyjne i czyste basy, wzbogacające przestrzeń muzyczną.

Odrębne sterowanie połączeniami i muzyką

Odtwarzaj piosenki, reguluj głośność i odbieraj połączenia bez najmniejszego wysiłku, używając specjalnych elementów sterowania każdą funkcją.

Nawet 10 godzin odsłuchu po jednym ładowaniu

Odtwarzaj muzykę non stop przez 10 godzin po jednym naładowaniu. Wystarczająca ilość energii do wycieczek biznesowych lub długich spotkań ze znajomymi.

Inteligentny backup energii urządzenia

Podłącz dowolne inteligentne urządzenie do wolnego portu USB, aby częściowo doładować głośniki i wydłużyć czas ich pracy.

Dane techniczne:

Układy napędowe 1 x 50 mm (2 cale) Miniaturowy sterownik Uni-Q Pełnozakresowy sterownik 1 x 50 mm (2 cale)
2 głośniki basowe force-cancelling Auxiliary Bass Radiator (ABR)
Wejścia Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX
3,5 mm AUX
Micro USB – ładowanie i aktualizacja oprogramowania sprzętowego
Wyjście Port ładowania USB
Bluetooth Range 10m
Wydajność Bluetooth 2 urządzenia
Pamięć Bluetooth 8 urządzenia
Typ baterii Akumulator litowo-jonowy
Czas pracy na baterii Do 10 godzin
Wymiary (wys. x szer. x dł.) 56 x 215 x 63 mm (2,2 x 8,5 x 2,5 cala)
Ciężar 0,78 kg (1,7 lb)
Moc wejściowa 5 V DC 2A
Moc wyjściowa (maks.) 5 V DC 1A