• 2 600,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Gwarancja: 2 + 3 lata po rejestracji
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Do 3 dni Do 3 dni
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • Oblicz_raty_duckblue

Kef LS50 Black Edition. Cena za 1 sztukę. Skorzystaj z 30 rat 0% w salonie Ultimate Audio Konin / Kef

Podstawkowe

To nie rozmiar głośników świadczy o ich możliwościach. Przejrzysty dźwięk można osiągnąć nawet korzystając z bardzo niewielkiego sprzętu. To jego konstrukcja oraz wykorzystana w nim technologia zapewnia jakość brzmienia. Idealnym dowodem na to są miniaturowe głośniki LS50, wyprodukowane przez renomowaną firmę KEF. Oprócz kompaktowego rozmiaru gwarantują one doskonałe właściwości akustyczne.

Głośniki KEF LS50 zapewniają uzyskanie efektu trójwymiarowego dźwięku przestrzennego, w tym samym czasie nie tracąc jego jakości podczas przenoszenia. Sprzęt wyposażony jest w potężne, a zarazem dynamiczne basy, które wzbogacają każde nagranie. Ponadto, dzięki swoim kompaktowym wymiarom, umożliwiają wykorzystanie ich w dowolnym miejscu.

Innowacyjny koncept opiera się na legendarnych LS3/5a, miniaturowe głośniki odsłuchowe LS50 zostały zaprojektowane w celu zapewnienia profesjonalnej jakości studyjnej podczas odsłuchu we własnym domu.
Niezwykle rzadko tak kompaktowa obudowa jak w przypadku LS50, zapewnia bogate i wielowymiarowe doświadczenia „sceny dźwiękowej” wykraczające daleko poza przeciętność w stosunku do swoich rozmiarów.

Przełomy
Wyprodukowanie niewielkiej obudowy oferującej tak przestrzenny dźwięk jest wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Konstrukcja obudowy, kształt przegrody oraz wzornictwo portu stanowią w LS50 przełom oczekujący na opatentowanie. Wszystko to jest możliwe dzięki pozycji KEF jako lidera w nowoczesnych badaniach (z włączeniem technik takich jak analiza elementów wykończeniowych i obliczeniowa dynamika płynów*). Unikalna technologia LS50 oferuje najczystszą, najbardziej precyzyjną pracę każdego miniaturowego urządzenia odsłuchowego na poziomie studyjnym.
Uni-Q
LS50 wykorzystują rewolucyjną technologię rozwiniętą dla Blade, najnowszych flagowych głośników KEF. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego dla tego modelu najnowszego sterownika Uni-Q, LS50 wytwarza ekstremalnie duże, optymalne zasięgi słuchania, dostarczając zauważalnie szybki i czysty dźwięk. A z uwagi na fakt, iż LS50 nie dodają ani nie odejmują pojedynczych dźwięków, brzmi zaskakująco naturalnie i precyzyjnie.
Niezwykle rzadko tak kompaktowa obudowa jak w przypadku LS50,  zapewnia  bogate i wielowymiarowe doświadczenia „sceny dźwiękowej” wykraczające daleko poza przeciętność w stosunku do swoich rozmiarów. Czekające na opatentowanie projekty akustyczne w połączeniu z najnowszymi technologiami KEF ostatniego produktu flagowego - głośników Blade – zapewniają maksymalne doświadczenie studyjne – nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Specyfikacja techniczna:

Model

LS50

Budowa

Dwudrożna bas-reflex

Głośniki

Układ sterownika Uni-Q:
HF: 25mm (1cal)
wentylowana aluminiowa kopuła
głośnik nisko-średniotonowy : 130mm (5.25cala) stop magnezu/aluminium

Zakres częstotliwości (-6dB)

47Hz - 45kHz

Pasmo przenoszenia (±3dB)

79Hz - 28kHz

Punkt podziału

2.2kHz

Moc wzmacniacza

25 - 100 W

Czułość (2.83V/1m)

85dB

Współczynnik zawartości
harmonicznych 2 i 3 (90dB, 1m)

<0.4% 175Hz-20kHz

Maksymalna emisja

106dB

Impendancja znamionowa

8Ω (min. 3.2Ω)

Waga

7.2kg (15.8lbs.)

Wymiary
(W. x Sz. x Gł.)

302 x 200 x 278 mm
(11.9 x 7.9 x 10.9 cala)