• 150,00 zł /szt. 270,00 zł
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Gwarancja: 2 + 3 lata po rejestracji
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Od ręki Od ręki
  • Czas realizacji: 2-3 dni

Kef Ci50R. Od ręki. Ultimate Audio Konin / Kef

Instalacyjne

Ci50R

Popularna seria Soundlight to kolejna główna innowacja firmy KEF. Głośniki Soundlight są takie małe, że po instalacji zlewają się z oprawami oświetlenia halogenowego, a pomimo to zdumiewają swoimi niesamowitymi właściwościami użytkowymi.

Wyobraź sobie głośnik, który nie rzuca się w oczy bardziej niż standardowa niskonapięciowa lampka sufitowa o średnicy 50 mm, ale który jest tak wydajny, że może wypełnić całe pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem, a jego konstrukcja umożliwia niezauważalną integrację z istniejącym systemem oświetleniowym. Doskonale zrównoważony i znakomicie odtwarzający partie wokalne głośnik Ci50R to doskonały przykład inteligentnej miniaturyzacji. Dzięki swojej konstrukcji oraz parametrom technicznym przetwornika ten niepozorny głośnik zapewnia doskonałe wrażenia odsłuchowe we wszystkich pomieszczeniach.
Aby sprostać upodobaniom i wymogom dotyczącym wystroju wnętrz jego maskownica jest dostępna w następujących wariantach kolorystycznych: biel, chrom, mosiądz i stalowy szary. Głośnik Ci50R jest niemal niezauważalny, jednak zapewnia niezrównane wrażenia odsłuchowe we wszystkich standardowych instalacjach. Małe jest piękne.

Funkcje i zalety
Głośnik Ci50R, zaprojektowany specjalnie z myślą o montażu wpuszczanym w ścianach i sufitach, zapewnia jakość dźwięku charakterystyczną dla firmy KEF w możliwie najbardziej niezauważalny wizualnie sposób. Dzięki zaprojektowanym przez firmę KEF standardowym elementom do montażu oświetlenia jego instalacja jest wygodna i szybka.

Zastosowania
Głośnik Ci50R z serii Ci nadaje się najlepiej do płaskiego lub zawieszonego montażu sufitowego instalacji, w których jest wymagane uzyskanie wysokiej jakości muzyki oraz wzmocnienie barwy głosu:

• systemu typu „Multi Room”.
• sale klubowe, bary, butiki.
• sale konferencyjne i biura.

Konstrukcja systemu Ci50 Soundlight
Głośnik Ci50R z serii Ci zawiera szerokopasmowy głośnik o średnicy 50 mm. Wydajność powinna być zgodna z poniższymi kryteriami lub je przewyższać: odpowiedź częstotliwościowa w odległości 1 m w osi z narastającą sinusoidą powinna wynosić od 155 Hz do 20 kHz, a czułość co najmniej 82 dB przy 2,83 V / 1 m. Impedancja przetwornika powinna wynosić 6 omów.

Specyfikacja techniczna:

Model

Ci50R

Impedancja nominalna

Czułość (2,83 V @ 1 m)

82dB

Pasmo przenoszenia (+/–6 dB / z otwartą tylną częścią)

125 - 20kHz

Pasmo przenoszenia (+/–6 dB) z tylną puszką/obudową

170 - 20KHz

Głośniki (LF / MF / HF)

- / 50mm / -

Zaleca moc wzmacniacza

10-30W

Kolory wykończeń

Biały, srebrny matowy, srebrny połyskujący, złoty połyskujący

Wielkość zewnętrznego wycięcia (szerokość, głębokość)

80 mm / - / 55 mm / 90 mm z obudową

Wielkość wycięcia

65 mm / 70 mm z obudową

Głębokość montażu mierzona od powierzchni (tylko produkt / bez tylnej puszki)

50mm / 90mm