• 1 695,00 zł /szt.
  • *) brutto + koszty dostawy
  • szt.
  • Gwarancja: Denon - 2+1 rok po rejestracji
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Do 3 dni Do 3 dni
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • Oblicz_raty_duckblue

Denon PMA-30. Skorzystaj z 30 rat 0% w salonie Ultimate Audio Konin / Denon

Wzmacniacze zintegrowane

PMA-30
Cyfrowy wzmacniacz zintegrowany z serii Denon Design. Prawdziwe Hi-Fi dla nowoczesnego stylu życia.

FUNKCJE - PMA-30
Ponad 100 letnia tradycja precyzyjnej reprodukcji dźwięku
Przez ponad 100 lat bardzo poważnie podchodziliśmy do kwestii technologii doskonałego brzmienia - dlatego, na wczesnym etapie rozwoju firmy, nazywaliśmy nasze produkty Hi-Fi "precyzyjne komponenty audio". Od tego czasu nasze podejście pozostało niezmienne: muzyka jest najważniejsza. Mając to na uwadze postanowiliśmy, że nasze najnowsze produkty powinny być kompaktowe, o niebanalnej stylistyce, odzwierciedlać najwyższą jakość. Innymi słowy, powinny po prostu być jak Denon. Przedstawiamy Denon Design Series: prawdziwe Hi-Fi dla współczesnego stylu życia.
Cyfrowy zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny
Korzystaj z doskonałej jakości dźwięku płynącego z kompaktowej, stylowo zaprojektowanej konstrukcji. Denon PMA-30 zastąpi standardowy wzmacniacz, oferując nowoczesne możliwości przyłączeniowe. Słuchaj ulubionej muzyki z przenośnego urządzenia przez bezprzewodową łączność Bluetooth. Aby uzyskać najlepszą bezprzewodową jakość dźwięku, PMA-30 wyposażono w dekodowanie Qualcomm apt-X Low Latency, które zapewnia jakość dźwięku płyt CD. Wejścia cyfrowe gwarantują kompatybilność z cyfrowymi źródłami audio, takimi jak dekodery lub telewizory, zaś analogowe wejście stereofoniczne umożliwia podłączenie starszych źródeł analogowych. PMA-30 oferuje moc 40 W na kanał przy 4 omach, co zapewnia kompatybilność z najszerszym zakresem typów głośników. Stylistyka jest dopasowana do niewielkich przestrzeni, możliwe jest również ustawienie wzmacniacza w orientacji poziomej lub pionowej. W połączeniu z odtwarzaczem CD DCD-50 uzyskasz doskonały system stereo pasujący do nowoczesnego salonu.
Potężny, szczegółowy dźwięk
Zaawansowana sekcja wzmacniacza dostarcza niesamowitą jakość dźwięku z niewielkiego urządzenia, dzięki zastosowaniu unikalnych technologii Hi-Fi Denon. W pełni cyfrowy system wzmacniacza zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku oraz moc 40W przy 4 omach. Przyłącza głośnikowe klasy premium umożliwiają podłączenie głośników za pomocą zwykłych przewodów, złączy pinowych lub wtyków bananowych.
Obsługa audio wysokiej rozdzielczości
Odkryj niesamowitą dokładność dźwięku w wysokiej rozdzielczości dzięki możliwości dekodowania formatów bezstratnych ALAC, FLAC i WAV do 24-bit / 192-kHz, za pośrednictwem wejść cyfrowych. Twoja muzyka nigdy nie brzmiała lepiej.

Bluetooth z NFC oraz funkcjonalność aptX
Przesyłaj ulubione utwory z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łączności Bluetooth, która oferuje szybkie i łatwe parowanie za pomocą przycisku Bluetooth umieszczonego na przednim panelu. Dla zagwarantowania odtwarzania dźwięku w jakości CD, PMA-30 obsługuje dekodowanie najnowszej generacji aptX Qualcomm Low Latency, co zapewnia optymalną synchronizację czasu podczas odtwarzania dźwięku ze źródeł wideo eliminując problemy z dopasowaniem ścieżek sygnału audio / wideo.

Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe
Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku, PMA-30 został wyposażony w dedykowany obwód wzmacniacza słuchawkowego, który charakteryzuje się szybkim, pozbawionym zakłóceń wzmocnieniem szerokopasmowym, połączonym z sekcją wyjściową zbudowaną ze starannie dobranych komponentów. Dla kompatybilności z jak najszerszym zakresem typów słuchawek, PMA-30 posiada możliwość regulacji impedancji słuchawek, z 3 ustawieniami: dla niskich, średnich i wysokich impedancji. Zapewnia to właściwe dopasowanie słuchawek i wzmocnienia. Gniazdo słuchawkowe posiada złącze 6,3 mm gwarantując kompatybilność z domowymi jak i profesjonalnymi modelami słuchawek studyjnych.
Klasyczna, elegancka konstrukcja
Denon Design Series charakteryzuje się połączeniem lekkości aluminium, srebrnych akcentów oraz błyszczących i matowo-czarnych powierzchni. Czytelne wyświetlacze OLED dostarczają wszystkich potrzebnych informacji, wykorzystując tekst i ikony. PMA-30 i DCD-50 prezentują się znakomicie, niezależnie czy zostaną ustawione w pozycji pionowej czy poziomej.

Prawdziwe Hi-Fi w klasycznej formie
Denon Design Series skupia się na doskonałym dźwięku i najlepszym stylu. Dzięki zaawansowanym technologiom cyfrowym firmy Denon oraz stuletniemu doświadczeniu w inżynierii dźwięku, możliwe było połączenie tych wszystkich osiągnięć w zwartej i naprawdę unikalnej konstrukcji. Spójrz na serię Denon Design Series, a zgodzisz się, że urządzenia te łączą w sobie zarówno piękno i wydajność. Wypróbuj produkty serii i przygotuj się na miłe zaskoczenie.

Funkcje:

Kanały 2
Wzmacniacz szerokopasmowy NIE
Pojedynczy układ przeciwsobny HC-TR NIE
Dynamiczne zasilanie wysokoprądowe NIE
Wzmacniacz zbudowany z elementów dyskretnych NIE
Automatyczne wyłączanie mikroprocesora NIE
Duży radiator NIE
Source Direct NIE
Równoważnik kanałów / Basy / Tony wysokie / Głośność TAK/TAK/TAK/NIE
Funkcja Power Amp direct NIE
Podwójny transformator LC zabezpieczony przed stratami prądu NIE
Pojedynczy układ przeciwsobny UHC-MOS NIE

Wejścia/Wyjścia:

Wejścia audio 1
Wejście Phono: MM / MC NIE/NIE
Wyjścia audio NIE
Liczba gniazd 2
Wejście / wyjście szyny zdalnego sterowania TAK
Gniazdo słuchawkowe TAK
Wejście cyfrowe: USB-B / optyczne / koncentryczne 1/2/1
Wyjście przedwzmacniacza / wejście wzmacniacza mocy
Subwoofer / NIE
Wejście Power Amp Direct NIE
Złocone gniazda Chinch NIE
Głośnik A / B NIE

Dane techniczne:

Moc wyjściowa 8 omów (20 Hz - 20 kHz, T.H.D. 0.07%) 30 W
Moc wyjściowa 4 omy (1 kHz, T.H.D. 0.7%) 50 W
Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0.004 %
Czułość wejściowa: MM, MC
NIE
Współczynnik sygnał/szum: MM, MC
NIE
Czułość wejściowa: Wysoki poziom 70 mV
Współczynnik sygnał/szum: Wysoki poziom 110dB
Regulacja sopranów ± 8 dB at 12 kHz
Regulacja basów ± 8 dB at 100 Hz

Ogólne:

Metalowy przedni panel NIE
Pilot zdalnego sterowania RC-1220
Pobór prądu w W 35
Pobór prądu w stanie oczekiwania W 0.2
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Odłączany przewód zasilania Tak
Funkcja zdalnego sterowania systemu NIE
Wymiary maksymalne (szer. x gł. x wys.) w mm 200 x 240 x 86
Waga w kg 2.7