• 2 249,00 zł /szt.
 • *) brutto + koszty dostawy
 • szt.
 • Gwarancja: 2 lata
 • Producent: Chord Electronics
 • Dostępność: Od ręki Od ręki
 • Czas realizacji: 2-3 dni
 • Oblicz_raty_duckblue

Chord Electronics Mojo. Od ręki. Skorzystaj z 30 rat 0% w salonie Ultimate Audio Konin / Chord Electronics

Wzmacniacze słuchawkowe

Obecnie najlepszy na rynku przetwornik C/A produkowany przez renomowaną firmę Chord Electronics. Od wielu lat zapewnia ona miłośnikom doskonałego brzmienia wysokiej jakości sprzęt hi-fi, który charakteryzuje się wykorzystaniem zarówno trwałych materiałów, jak i opatentowanych technologii. To właśnie temu urządzeniu możliwe jest cieszenie się czystym i mocnym dźwiękiem oraz basem, w każdych warunkach.

Chord Mojo to zarówno mobilny przetwornik C/A, jak i wzmacniacz słuchawkowy, który cechuje wyjątkowo niewielki rozmiar. W przeciwieństwie do innych przenośnych modeli, ten umożliwia schowanie nawet do kieszeni. Jego kompatybilność z większością systemów operacyjnych, a także możliwość rozpoznawania plików o różnym formacie sprawia, że posiada on bardzo szerokie zastosowanie.

 

Niespodzianki nie było. Kolejna nagroda dla Mojo!

Tym razem eksperci Stowarzyszenia EISA uhonorowali firmę Chord Electronics za stworzenie najlepszego urządzenia typu USB-DAC na rok 2016-2017.

Mojo to USB-DAC i wzmacniacz słuchawkowy rozmiarów kieszonkowych, ale o potężnych możliwościach, opartych na technice zaczerpniętej z high-endowych DAC-ów Chorda.
Aluminiowa obudowa, ozdobiona manipulatorami, których zmieniające się kolory kodują uruchomione funkcje, jest wypełniona zaawansowanymi przetwornikami i procesorami zapewniającymi kompatybilność z PCM do 768 kHz i DSD do DSD256.

Opis:

Chord Electronics z dumą prezentuje swoje najnowsze dzieło - Mojo - najbardziej zaawansowany i co tu dużo mówić, po prostu najlepszy przenośny przetwornik/wzmacniacz słuchawkowy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało nam możliwość dalszej miniaturyzacji i jednocześnie dalszego rozwoju. Mojo oparto o unikalny w skali światowej niezwykle zaawansowany układ Xilinx Artix-7 FPGA i jednocześnie zapewnić niespotykaną łatwość obsługi. Dzięki temu Mojo (akronim od "Mobile Joy" - "Przenośnej Frajdy") nie strasząc oszałamiającą ilością przełączników i regulatorów pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - muzyce.

Dysponując dwoma wyjściami słuchawkowymi potrafi równocześnie (!) napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 - 800 ?. Ponadto Mojo zapewnia pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku formatami cyfrowymi (PCM; WAV; AAC; AIFF; MP3; FLAC) o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych (PCM 44.1kHz - 768kHz a w trybie DoP również DSD: DSD 64 - DSD 256). To jednak nie wszystko. Mojo zaprojektowano również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics iście pancerną obudowę.

Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są „obciążone” ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink. Oczywiście w Mojo nie mogło zabraknąć możliwie najprostszego sposobu informowania o parametrach odtwarzanego materiału – rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co szalenie ułatwia obsługę np. w nocy. I jeszcze jedno – czas ładowania Mojo poprzez port USB to jedynie cztery godziny, podczas których nadal możemy go normalnie użytkować!

Dane techniczne:

 • MOC WYJŚCIOWA: 600 Ω 35 mW, 8 Ω 720 mW, @1kHz
 • IMPEDANCJA WYJŚCIOWA: 0,075 Ω
 • DYNAMIKA: 125 dB
 • THD (@3V): 0,00017%
 • WAGA: 180 g
 • WYMIARY (S X W X G): 60 x 22 x 82 mm
 • WEJŚCIA:
  Micro USB (max. 768 kHz / 32 Bit)
  Coax – mini Jack (max. 768 kHz / 32 Bit)
  Toslink (max. 192 kHz / 24 Bit)
  Micro USB – gniazdo ładowania